fbpx

Partnerzy

Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji NextGenLab wspierają firmy, które wyznaczają standardy na polskim i europejskim rynku centrów i sieci handlowych. Należące do nich inwestycje i realizacje były wielokrotnie nagradzane i doceniane zarówno przez ekspertów, media, organizacje branżowe i konsumenckie. Choć na co dzień często są konkurentami tu, w NextGenLab, łączy je pasja, ambicja, potrzeba rozwoju i wyjątkowy etos pracy. Retail musi stale tworzyć się na nowo. Partnerzy wspierają rozpoczęty przez Retail Institute proces transformacji branży centrów i sieci handlowych w Polsce oraz stanowią potencjalnego odbiorcę innowacji stworzonych i prezentowanych w ramach programu Challenger.

Partnerzy korporacyjni

NEPI RockCastle

NEPI Rockcastle jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej.

nepirockcastle.com

ECE

Firma ECE została założona w 1965 roku przez pioniera sprzedaży wysyłkowej profesora Wernera Otto (1909-2011) i należy do rodziny Otto. Od roku 2000 przedsiębiorstwem zarządza syn założyciela, Aleksander Otto. Firma ECE opracowuje, projektuje, realizuje, wynajmuje oraz zarządza dużymi nieruchomościami komercyjnymi w branżach zakupowej, biurowej, obiektami transportu publicznego i obiektami przemysłowymi oraz jest europejskim liderem na rynku śródmiejskich centrów handlowych. Z równie ogromnym sukcesem firma ECE od dziesięcioleci realizuje projekty dużych central koncernów, centrów logistycznych oraz innych obiektów o wysokim stopniu złożoności.

ece.com

Supremis

SUPREMIS to firma technologiczno-konsultingowa z zespołem ponad 70 specjalistów, która wdraża nowoczesne systemy informatyczne w przedsiębiorstwach dostosowując rozwiązania do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Od 2006 roku jako pierwszy w Polsce Złoty Partner SAP zaangażowany jest we wdrożenia systemu SAP Business One w przedsiębiorstwach niemal z każdej branży. Autorskie rozwiązanie - Property Management dedykowane branży nieruchomości komercyjnych, znacznie usprawnia procesy zachodzące w tych spółkach. Jest to jedyne rozwiązanie branżowe o tak szerokich funkcjonalnościach, które integruje się bezpośrednio z systemem SAP Business One. Zyskało ono uznanie wśród klientów i partnerów biznesowych na całym świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Chile. Ponad 15-letnie doświadczenie w usprawnianiu procesów biznesowych w firmach pozwala uznać SUPREMIS jako rzetelnego partnera do długofalowej współpracy w każdej dziedzinie funkcjonowania przedsiębiorstwa.

supremis.pl

Mayland

Mayland Real Estate jest wiodącym deweloperem i zarządcą nieruchomości komercyjnych, posiadającym bogate doświadczenie w tworzeniu formatów handlowych, od projektowania do prowadzenia inwestycji i zarządzania. Wyznacza standardy rynku deweloperskiego, będąc aktywnym w branży od samego początku kształtowania się rynku w Polsce. Inwestycje spółki, nagradzane i doceniane w branży za unikatową jakość, walory estetyczne i użytkowe, tworzone są z poszanowaniem otaczającej przestrzeni i z dużą troską o każdy aspekt funkcjonowania inwestycji.

mayland.pl

Partnerzy merytoryczni

APSYS

Od 22 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. To miejsca, które budzą emocje i budują społeczne relacje. Ambicją firmy i jej 400 pracowników jest sprawiać, by miasta i życie ludzi stawały się coraz piękniejsze. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę” projekty, które uwzględniają charakter miejsca, społeczny kontekst i środowisko naturalne. Wśród największych realizacji firmy są Beaugrenelle w Paryżu, Manufaktura w Łodzi i Posnania w Poznaniu (trzy obiekty nagrodzone przez ICSC jako najlepsze centra handlowe). Grupa Apsys zarządza portfelem 30 centrów handlowych i prowadzi 4 projekty deweloperskie.

pl.apsysgroup.com

Metro Properties

Metro Properties jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu METRO zarządzającego przeszło 840 obiektami w 30 krajach. W skład portfolio spółki wchodzi dziewięć Centrów Handlowych, cztery parki handlowe i jeden obiekt biurowy - w sumie ponad 450 000 m2 GLA. Spółka oferuje usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i procesami inwestycyjnymi. Odpowiada za strategiczny rozwój, planowanie, budowę, wynajem oraz sprzedaż/kupno nieruchomości. Trzonem działalności METRO PROPERTIES jest zarządzanie Centrami Handlowymi.

m1dlabiznesu.pl

Stary Browar

Stary Browar w Poznaniu to współczesne centrum handlowe, które jest autentycznym centrum kultury i edukacji. Można tu zrobić zakupy w ponad 200 sklepach, dobrze zjeść, obcować ze sztuką i dobrym designem, brać udział w licznych warsztatach i wydarzeniach, jak koncerty, pokazy, czy spotkania z ciekawymi osobami. Sztuka w Starym Browarze definiowana jest nie tylko przez obecne tu rzeźby, instalacje i świetną architekturę, ale też new true urban experience: sztukę nabywania, sprzedawania, tworzenia. Stary Browar to jedyne w swoim rodzaju żywe centrum miasta, odwiedzane przez 9 milionów osób rocznie.

starybrowar5050.com

IMS

IMS S.A. jest notowanym na GPW liderem rynku wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego. Od 2000 r. działając w segmencie mediów i nowoczesnych technologii wykorzystujemy techniki umożliwiające skuteczne, efektywne biznesowo kreowanie nastroju i budowanie pozytywnej atmosfery w miejscu sprzedaży. Struktura IMS S.A. to obecnie departamenty dostarczające różnego rodzaju wiedzę oraz produkty: usługi marketingu sensorycznego: Audiomarketing, Aromamarketing, Digital Signage, reklama w In-Store Media (In-Store Radio, Video marketing), a także Technologie i Systemy dostarczane przez naszą spółkę IMS r&d.

ims-group.com

EPP

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 32 projekty (25 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw.

epp-poland.com

Patronat medialny

Retailnet

Retailnet.pl is an online portal published by EVIGO – the leading business communications provider in Poland. The company provides up-to-date market intel and professional B2B marketing communications channels. Evigo is also a publisher of evigo.com and evigo.pl online portals and of Shopping Center Poland monthly magazine. It has been organizing Shopping Center Forum – the biggest business meeting of shopping center tenants and developers in Central and Eastern Europe – for the last 10 years.

retailnet.pl

Patronat instytucjonalny

Centrum Łazarskiego

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego to nowoczesna jednostka uczelniana, oferująca wysokiej jakości usługi z zakresu kształcenia w toku studiów podyplomowych oraz prestiżowych programów MBA, a także szkolenia i doradztwo dla firm, instytucji oraz jednostek administracji publicznej i samorządowej. Centrum Kształcenia Podyplomowego buduje swoją ofertę w oparciu o najwyższe standardy merytoryczne oraz doświadczoną kadrę akademicką i ekspercką, reprezentującą różne instytucje i sektory gospodarki. Misją Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest przygotowanie słuchaczy do osiągania sukcesów zawodowych, poprzez samodzielne kształtowanie ścieżki kariery i zarządzanie swoim rozwojem w oparciu o specjalistyczną wiedzę, profesjonalne umiejętności oraz kwalifikacje.

ckp.lazarski.pl

Uniwersytet Gdański

Uniwersytet Gdański to dynamicznie rozwijająca się uczelnia, która łączy tradycję z nowoczesnością. Kształcenie we wszystkich niemal dziedzinach wiedzy akademickiej i w zawodach poszukiwanych na rynku pracy połączone jest z nowoczesnymi warunkami studiowania w jednym z największych na Pomorzu uniwersyteckich kampusów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

ug.edu.pl

Newsletter